Kaune – žurnalistų kovos krepšinio aikštėje

Lietuvos žurnalistai šeštadienį aštuntus metus iš eilės aiškinsis ne kurie geriausiai pasakoja, o kurie geriausiai žaidžia krepšinį. Kaune vyks Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas, kuriame šįmet susikaus šešios komandos.

„Smagu, kad sportas įtraukia ne tik apie sportą rašančius ir pasakojančius žurnalistus. Kasmet krepšinio aikštėje žurnalistai rodo savo kovingumą ir atkaklumą siekiant pergalių, o nurimus sportinėms aistroms po turnyro aptaria savo aktualijas, kurios sostinėje vienokios, o Marijampolėje arba Panevėžyje – visai kitokios. Manau, tai labai stiprina kolegų ryšius“, – sako turnyrą organizuojančių Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „Press‘as“ vadovas ir Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentas Tautvydas Vencevičius.

Turnyras, kurio generaliniu rėmėju šįmet tapo „TopSport“, Kaune vyks jau ketvirtus metus. Žurnalistai kausis dviejose Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėse (Pašilės g. 41). Prieš tai pirmieji čempionatai vyko Vilniuje, vėliau trumpam persikėlė į Druskininkus.

Šįmet turnyre, kurio geriausieji gaus specialius „hummel“ ir advokatų kontoros „Primus-Derling“ prizus, debiutuos Marijampolės žurnalistai ir specializuoto krepšinio portalo „BasketNews“ atstovai. Čempionate taip pat dalyvaus LRT, TV3 ir „Lietuvos ryto TV“ komandos. Čempionų titulą gins „Press‘o“ krepšininkai.

Iki šiol daugiausia kartų – po tris – čempionais yra tapę Kauno ir Panevėžio žurnalistai.

Turnyro pradžia – šeštadienį 13 val. Įėjimas – nemokamas.

Krepsinis_2018_4

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.