Futbolo komanda

 

Vytaras Radzevičius

Gimė: 1968.04.10.

Pozicija: puolėjas.

Darbas: pats sau režisierius.

Buvo klubo pirmininkas dar iki buvusio pirmininko. Pastaruoju metu valdybos posėdžiuose lankosi dažniau negu treniruotėse – šiuo atžvilgiu lieka ištikimas „Prelegentų“ klubui. Mums savo patirtį ir svorį tik retkarčiais parodo turnyruose arba draugiškose rungtynėse.

 

Nerijus KesminasNerijus Kesminas (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1971.06.04.

Pozicija: Įvairi.

Darbas: Komentatorius.

Komandos kapitonas, treneris, tironas, draugas ir t.t. Jei kapitonas praleidžia treniruotę, žaisti tyloje darosi net nejauku. Aikštėje renkasi tarp gynėjo ir puolėjo pozicijų, tačiau priklausomai nuo kompanijos gali pajudėti ir saugų linijoje. Daug dėmesio skiria futbolo aptarimui, regzti mintis jam padeda 3-5 bokalai alaus. Armėnijoje akis į akį buvo susidūręs su velniukais, tačiau nelygioje kovoje išėjo nugalėtoju. Pastaruoju metu pastebėtas pomėgis į akrobatinius smūgius – tam kartais nebūtinas ir kamuolys.

 

Tautvydas VencevičiusTautvydas Vencevičius www.avgi.lt nuotr.

Gimė: 1977.08.11.

Pozicija: vartininkas.

Darbas: LŽS pirmininko pavaduotojas.

Idėjinis klubo vadas, besiverčiantis per galvą, kad po varžybų turėtume ko valgyti ir gerti. Per treniruotes retkarčiais sušalantis vartuose ir besiveržiantis į aikštę. Nepamainomas kelionėse, nes moka daug gražių dainų – ypač „Ant tėvo dalgio ašmenų“ ir vieną lenkišką, kurios cituoti negalime, nes tinklapio turinys prieinamas vaikams iki 14 metų.

 

Romanas BuršteinasRomanas Buršteinas (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1981.07.04.

Pozicija: saugas.

Darbas: Viasat Sport Baltic.

Vikrus saugas ir geležinės valios žmogus – net daugiadienėse komandos išvykose į varžybas užsienyje troškulį malšina arbata. Kita vertus, komanda priprato tiek, kad net nebesigėdija prie vieno stalo sėdėti. Kadangi sportininko charakterį daugelį metų grūdino prie šachmatų lentos, ten išugdyta inteligencija iki šiol trukdo įspirti varžovui į koją.

 

Kęstutis RimkusKęstutis Rimkus (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1978.03.09.

Pozicija: saugas.

Darbas: 15min.

Darbštus kaip bitė, kad ir kur žaistų – aikštės viduryje ar gynyboje. Ne iš tų, kurie daug kalba, bet ir ne iš tų, kurie varžybas ar užklasinius klubo renginius praleidinėja. Augina pamainą Lietuvos futbolo ateičiai. Be to, buvęs perspektyvus lengvaatletis, laiku supratęs, kad už futbolą geriau tik šaltas alaus bokalas.

 

Rimantas MauricasRimantas Mauricas (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1972.04.19.

Pozicija: Puolėjas.

Darbas: Radijo stotis M-1.

Neabejotinai gražiausias klubo narys. Taip mano ne tik kiti nariai, bet ir Ukrainos žurnalistai, įteikę Mavrikui atitinkamą apdovanojimą. Kaip tikras gunneris, žaidžia gražiai, bet ne visada efektyviai. Galva ne tik mąsto, bet ir dažnai siunčia kamuolį į vartus – juk už tai duoda du golus. Nepaskutinis prie stalo, turi platų dainų repertuarą.

 

Martynas JuocevičiusMartynas Juocevičius (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1974.11.14.

Pozicija: Saugas, gynėjas, kosmonautas.

Darbas: Pats nežino.

Ufikas – atstovas ryšiams su kosmosu. Inteligentas aikštėje ir už jos ribų, bet praradęs kantrybę gali šį tą pasakyti ir taksisto su stažu stiliumi. Nepakeičiamas standartiniu situacijų/oro balionų kilnotojas, kuris į priekį bėga greičiau, nei atgal. Patarimų ekspertas – nusimano apie viską nuo medicinos iki politikos.

 

Gedas SaročkaGedas Saročka (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1982.04.26.

Pozicija: visur blogai.

Darbas: Radijo stotis M-1.

Žvyrukas – komandos siela ir labiausiai patobulėjęs futbolininkas. Nors niekas nežino, ką aikštėje išdarinėja Žvyrs vyrs pipirs, kamuoliai vis dažniau nuo jo atšoka į vartus. Gražiausiu futbolo batelių savininkas, o štai Argentinos rinktinės maikė jam trina spenelį. Komandos lyderis prieš ir po futbolo, kelionės į Armėniją metu savo originaliu žodynu maloniai nustebinęs net žodžio kišenėje neieškančio klubo prezidentą.

 

Žydrūnas GrudzinskasŽydrūnas Grudzinskas (avgi.lt nuotr.)

Gimė:1975.07.08.

Pozicija: gynėjas.

Darbas: Viasat Sport Baltic.

Tituluočiausias klubo narys, žaidęs aukščiausiame lygyje. Turėtų ką pasakyti apie kiekvieno komandos draugo žaidimą, tačiau, supratęs nekokia šio reikalo perspektyvą, dažniausiai randa kaip tik padrąsinimo žodžių. Akimirksniui įsiliejo į komandą, tvirtai sucementavo gynybą, esant reikalui sutvarko aikštės vidurį bei atmosferą komandoje.

 

Raimundas CelencevičiusRaimundas Celencevičius (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1973.01.24.

Pozicija: Saugas.

Darbas: 15min.

Krašto saugas, į varžovus einantis kaip tankas. Jei jo diena – gali apeiti visą priešo komandą. Į treniruotes ateina apsirišęs riešą, kad nereikėtų stotis į vartus. Prie stalo niekada neleidžia prasižioti Kesminui – kalba tiesiog neužsičiaupdamas.

 

Tomas LangvinisTomas Langvinis (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1979.10.26.

Pozicija: Gynėjas.

Darbas: LNK, M1+.

Dėl savo užimtumo kairysis gynėjas nėra dažnas svečias treniruotėse, tačiau niekada nežaidžia puse kojos. Visada taiko į tolimą devyniukę, o savo emocijas reiškia taip garsiai, kad nebesigirdi Kesmino keiksmažodžių.

 

Jorius TarabildaJorius Tarabilda (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1970.09.17.

Pozicija: Gynėjas.

Darbas: RGB.

Su šiuo komandos nariu susiję auksiniai klubo prisiminimai. Dar praėjusiame amžiuje stipriu smūgiu sugebėjo sugadinti Sporto rūmų švieslentę. Pasižymėjo partrenkdamas karvę Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje. Nukentėjusioji iškvietė miliciją ir situaciją pavyko išspręsti nekonvertuojamos lietuviškos valiutos dėka – karvėms irgi reikia gyventi. Vasaros lygos turnyro metu tapo etatiniu vartininku ir puikiai susitvarkė su naujomis pareigomis.

 

Rimas BaubonisRimas Baubonis (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1986.03.21.

Pozicija: Saugas.

Darbas:

Geriausias praėjusių metų klubo žaidėjas ir jauniausias komandos narys. Prisižiūrėjęs mėgstamos “Barcelona” ekipos žaidimo, įvarčius muša dažnai ir gražiai. Užaugęs norėtų būti kaip Virgis Razmantas. Neseniai susipančiojo savo gyvenimą amžinais saitais, todėl gerbėjos lieja ašaras gailias.

 

Virginijus RazmantasVirginijus Razmantas (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1961.07.24.

Pozicija: gynėjas.

Darbas: Senelis.

Ramus gynėjas, kaire koja galintis retkarčiais ir varžovų vartininkus žudyti. Pagal amžių komanda į Virgį turėtų kreiptis jūs, o kai kurie net galėtų prašytis įsūnijami. Bet aksakalas nuo kolektyvo neatitrūksta – po turnyrų prie stalo, kur dar nė karto nelikome tarp autsaiderių, veda komandą į priekį negailėdamas kepenų. Išdykulka.

 

Artūras GimžauskasArtūras Gimžauskas (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1977.08.19.

Pozicija: gynėjas.

Darbas: interneto portalas sportas.info.

Griežto elgesio gynėjas arba atraminis saugas, kurio antrasis vardas turėtų būti: „Tai n… aš tada bėgu?“. Faktas, kad kiti irgi bėga ir irgi nori kamuolio, Gimžos nejaudina. Įdomu, ką jis kalbėdavo jaunystėje, kai svajojo tapti stajeriu, rytą vakarą suko bent po diskę kilų, o kamuolio treneris taip ir nenumesdavo?

 

Gintautas Dulskas

Gimė: 1984.07.19.

Pozicija: puolėjas.

Darbas: Publicum Sport.

Klube – pilkasis kardinolas, komandoje – pavojingiausiai šaudanti patranka. Bent jau nuo tada, kai mindamas dviratį treniruoklių salėje numetė vieną kitą dešimtį kg ir aikštėje nustojo dusti bei čiurnas kas trečią savaitę – kitaip sakant, kiekvienoje treniruotėje – klaipyti.

 

Maksimas Vojevodinas

Gimė: 1979.02.14.

Pozicija: Gynėjas.

Darbas: Viasat Sport Baltic.

Nors žaidžia gynėju, kur kas daugiau išmano apie saugų žaidimą. Jau kurį laiką ieško prodiuserio ir rėmėjų savo debiutiniam įrašui “Saugai”. Savo žinias bando panaudoti ir žaisdamas – dažnai išbėga į varžovų aikštės pusę ir ten pasiklysta. Vargina varžovus lakstydamas ratais jų baudos aikštelėje kampinio metu ir, būdamas sunkiasvoriu, juos į vartus įneša kartu su kamuoliu. Aistringas “Leeds United”, “Lazio” ir kitų neaiškių komandų fanas, kuris Zelepukiną sugeba atskirti nuo Trtyšno.

 

Saulius Jarmalis

Gimė: 1980.05.11.

Pozicija: Saugas/kosmonautas.

Darbas: “Lietuvos rytas”.

Vienas iš dviejų komandos kosmonautų. Dažnai pamiršta, kad bendrauja su komandos draugais, o ne su kolegomis iš Jupiterio. Greičiausias ekipos žaidėjas, savo oponentus terorizuojantis kairiajame atakos krašte. Jei dar bent kažkiek įsivaizduotų, ką reikia daryti aikštėje, būtų parduotas į kokį aukštesnio lygio klubą.

 

Andrejus Tunevičius – Bongas

Gimė: 1978.04.06.

Pozicija: Saugas.

Darbas: stumdo čiužinius, suru.lt.

Žmogus, kurio tikrosios pavardės, juolab ir vardo, nežino niekas. Kuriantis vidurio saugas visada pasirengęs aprūpinti jus “puikiais” “Dormeo” čiužiniais, nors pats niekada neišbandė nė vieno. Žodis “krepšinis” jam sukelia alergiją, kaip ir kai kurios klubo prezidento pastabos apie tautines mažumas Lietuvoje.

 

Martynas Starkus

Gimė: 1973.05.23.

Pozicija: saugas.

Darbas: TV prodiuseris.

Dar vienas “Prelegentas“, per televiziją matomas ir girdimas dažniau nei “Press’o“ treniruotėse. Bet kai Marčius ateina į varžybas, visi žino, kad jo sugebėjimais drąsiai galima pasitikėti. Todėl ir padirbėti dažniausiai gauna ten, kur karščiausia – aikštės viduryje.

 

Marius Jokubaitis

Gimė:1979.04.30.

Pozicija: Gynėjas.

Darbas: “Lietuvos rytas”.

Marexodas – vienas mažiausiai ištyrinėtų klubo narių. Treniruočių metu jo žaidimą stebi bent keli žiūrovai, tuo pasigirti negali daugiau niekas. Dažnai įsibėgėjęs įlekia į oponentų baudos aikštelę, kur yra visiškai neprognozuojamas – trukdo ne tik varžovams, bet ir saviems. Pripažįsta tik žaidimą špicu, kuriuo yra įsmeigęs keletą sau pačiam netikėtų įvarčių. Gali pasigirti didžiausiu laimikiu – sulaužė koją pačiam Marijonui Mikutavičiui.

 

Ričardas BaltaduonisRičardas Baltaduonis (avgi.lt nuotr.)

Gimė: 1974.10.21.

Pozicija: puolėjas.

Darbas: naujienų portalas lrytas.lt.

Neabejotinai būtų komandos lyderis, jei futbolą žaistume PlayStation‘u. Aikštėje viskas šiek tiek kebliau, nors noro ir kovingumo netrūksta. Sako, kad per „Manchester United“ rungtynes namie raudonai aprengia ne tik vaikus, bet ir katiną.

 

Valdas Malinauskas

Gimė: 1964.03.24.

Pozicija: gynėjas.

Darbas: Lietuvos imtynių federacija.

Asmuo, už kurį Lietuvoje, o gal ir pasaulyje apie kirvį geriau išmanančių nėra. Ne pats greičiausias gynėjas, bet treniruočių draugai žino – standartinėse situacijose prie Malinos artintis reikia atsargiai, nes kaipmat malūno, kryžiaus ar kokiu nors kitu graikų-romėnų-irokėzų-čiuvašų imtynių veiksmu gali būti pastatytas į vemiančio grizlio pozą.

 

Robertas Petrauskas

Gimė: 1976.04.29.

Pozicija: vartininkas.

Darbas: komentatorius.

Balsas iš teliko, vartininko pirštines apsimaunantis retai. Bet komanda prisimena, kad būtent Robkės seivai padėjo nusigrūsti iki salės futbolo turnyro finalo Minske 2008-aisiais ir laimėti iš prizų fondo 800 štukų. Zaičikų, aišku, kurie tuo metu verti buvo maždaug tūkstančio litų.

 

Vitalijus Bilevičius

Gimė: 1968.10.11.

Pozicija: Puolėjas.

Darbas: “Liverpool” fanas.

Legionierius iš Grigiškių Karoliniškių. Treniruotėse beveik niekada nežaidžia savo mėgstamoje pozicijoje dėl didelės konkurencijos.

 

Mindaugas Grinius

Gimė: 1970.12.03.

Pozicija: gynėjas.

Darbas: „Lietuvos rytas“.

Automobilių žinovas, per treniruotes dabar keliantis viešųjų ryšių komandos „Propaganda“ meistriškumą. Ten Mindę nuviliojo ne noras rasti įtakingų pažinčių, o tėviški jausmai – treniruotis jis vaikšto su sūnumi Adomu. Viskas logiška – mūsų arkliai bachūriuką sutryptų net nerausdami.