Tarptautiniame turnyre Druskininkuose varžysis devynių valstybių komandos

Rugsėjo 16 dieną Druskininkuose vyks tradiciniu tapęs tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras. „PRESS‘o“ organizuojamame turnyre rungtyniaus devynių šalių žurnalistai. Tai didžiausias ir seniausiai be pertraukų vykstantis žurnalistų futbolo turnyras Europoje.

Jau tryliktus metus iš eilės vyksiančiame turnyre, dėl pagrindinio turnyro rėmėjo – bendrovės „BetSafe“ įsteigtos čempionų taurės kovos Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Gruzijos, Armėnijos ir Egipto žurnalistai.

„Žurnalistų turnyruose sunku nuspėti favoritus. Aišku tik tiek, kad bus nauji čempionai, nes šiais metais neatvyks praėjusių metų nugalėtojai čekai. Prie favoritų priskiriami ir Lietuvos žurnalistai, nes šiais metais laimėjome Ukrainoje ir Latvijoje vykusius turnyrus, o turnyre Armėnijoje užėmėme antrą vietą. Bet svarbiausia žurnalistų turnyruose – ne rezultatas, o kolegiškas žurnalistų bendravimas, kuris vėliau padeda tiesioginėje mūsų profesinėje veikloje“, – sako turnyro organizatorius Tautvydas Vencevičius.

Nuo 2005 metų Lietuvoje vykusiuose turnyruose apsilankė daugiau negu 20-ies šalių žurnalistai. Pirmi keturi turnyrai vyko Vilniuje, vėliau varžybos iš sostinės persikėlė į Kėdainius, o jau aštuntus metus iš eilės bus rengiamas Druskininkuose.

„PRESS‘as“ turnyrus Lietuvoje yra laimėjęs keturis kartus, tris kartus turnyrą laimėjo Lenkijos žurnalistai, dukart pirmą vietą iškovojo baltarusai, po kartą triumfavo čekai, ukrainiečiai ir Vilniaus universiteto Žurnalistikos fakulteto studentai.

„Norime padėkoti turnyro rėmėjams, kurie daug prisideda prie turnyro organizavimo. Pirmiausia, tai Druskininkų savivaldybė, kuri suteikia puikias sąlygas kurorte jau aštuntus metus iš eilės organizuoti turnyrą. Džiaugiamės, kad pagrindiniu rėmėju šiais metais tapo Lietuvos futbolo ir krepšinio rinktines remianti lažybų bendrovė „BetSafe“. Geriausiems turnyro žaidėjams prizus įsteigė aprangos gamintojas „hummel“. Varžybų metu troškulį malšins mineralinis vanduo „Hermis“, o uždaryme – Lietuvos aludarių gildijos dovanos. Turnyro dalyvių apgyvendinimu rūpinsis geriausias kurorto viešbutis „Europa Royale Druskininkai“, o maitinimu – „Kauno grūdai“. Taip pat dėkojame Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui. Didžiulis rėmėjų ratas kiekvienais metais plečiasi ir tai rodo, kad tokie turnyrai, kuriuose svečiai iš užsienio susipažįsta su Lietuva ir jos svetingumu yra labai reikalingi“, – teigia T. Vencevičius.

Tarptautinis turnyras vyks šeštadienį 10-16 val. Druskininkų sporto aikštyne (Ateities g. 13).

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.