Lietuva turi naujus čempionus: žurnalistų krepšinio turnyre triumfavo „BasketNews“

Savaitgalį Vilniuje įvyko dešimtasis Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas, kuriame paaiškėjo nauji čempionai. Aštuonių komandų turnyre triumfavo „BasketNews“ komanda. 

Finale „BasketNews“ po atkaklios kovos rezultatu 32:30 nugalėjo turnyro organizatorius, Lietuvos žurnalistų sąjungos klubą „PRESS‘as“. Čempionams taurę įteikė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

„Labai smagu laimėti. Šiemet pavyko surinkti elitinę kompaniją, tai kito tikslo ir neturėjome. Nors žaidėme tikrai sunkiai, bet šiaip ne taip pavyko išnešti sveiką kailį. Labai džiaugiamės, – sakė „BasketNews“ komandos vadovas Jonas Lekšas. – Man asmeniškai tai buvo trečias čempionatas ir po pirmų dviejų buvo galima suabejoti, apie ką yra mūsų darbas. Dabar jau drąsiai galėsime cituoti legendinius Arvydo Sabonio žodžius: „Čia yra BasketNews. Čia ne footballnews, ne sportsnews. Čia BasketNews.“ Juokas juokais, bet tikrai mus slėgė tai, kad „BasketNews“ dar nebuvo laimėjusi žurnalistų čempionato. Didelis ačiū organizatoriams. Smagu dėl tokios tradicijos, belieka toliau ją puoselėti.“

Trečią vietą Lietuvos žurnalistų čempionate užėmė „Lietuvos rytas“, mažajame finale 32:27 palaužęs LNK kolektyvą.

Praėjusių metų čempionai TV3 šįkart neišsikapstė iš grupės etapo, kuriame komentatoriaus Žilvino Aleksandravičiaus tempiama komanda neatsilaikė tiek prieš „Basketnews“, tiek prieš „PRESS‘o“ komandas. Po grupių etapo iš tolimesnės kovos taip pat pasitraukė LRT, 15min.lt ir Kauno žurnalistai. 

Naudingiausiais čempionato krepšininkais paskelbti Augustas Šuliauskas („BasketNews“), Haroldas Zenkovas („PRESS‘as“) ir Karolis Steikūnas („Lietuvos rytas“). Jiems įteikti aprangos gamintojo „hummel“ čekiai. 

Bendradarbiaujant su „Active Vilnius“, žurnalistų čempionatas vyko Žemynos progimnazijos sporto komplekse įsikūrusioje „NBA mokykloje“. Komandos kovojo sutrumpinto formato rungtynėse, t.y. žaidė 2 kėlinius po 10 minučių nestabdant laiko. 

Nuo 2012 metų vykstantį Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatą po tris kartus laimėjo Kauno ir Panevėžio žurnalistai, dukart triumfavo TV3, po kartą – „PRESS‘as“ ir „BasketNews“. Per visą čempionatų istoriją turnyre dalyvavo 15 skirtingų redakcijų ar miestų komandų, medalius iškovojo 9-ios.

„PRESS‘as“ kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija taip pat organizuoja kasmetinius Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatą ir vienu didžiausiu Europoje tapusį tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą, rengiamą nuo 2005 metų.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.