Žurnalistai ir komentatoriai išsiaiškino kas geriausiai Lietuvoje žaidžia futbolą

Savaitgalį LFF stadione penkioliktą kartą surengtas Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatas. Dėl pagrindinio turnyro prizo – pereinamosios gražuolės taurės – šiemet kovojo penkios komandos. 

Lietuvos čempionato nugalėtoju antrą sykį istorijoje tapo 15min.lt kolektyvas. Rato sistema vykusiose varžybose nugalėtojas ir prizininkai paaiškėjo tik paskutiniajame ture. 15min.lt redakcijos kolektyvas surinko 8 taškus ir galiausiai tašku aplenkė sidabrą iškovojusius Kauno žurnalistus.

Bronzos medaliai įteikti šią šventę organizuojančios Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto komandai „PRESS‘as“, už jų nugarų liko apie futbolą rašančio tinklaraščio „Vienuolika“ bei DELFI redakcijos kolektyvai. 

Prizininkai buvo apdovanoti specialiai turnyrui sukurtais „SportCup“ medaliais ir taurėmis, o labiausiai išsiskyrusiems turnyro žaidėjams Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris Edgaras Jankauskas įteikė „Hummel“ prizus – Lietuvos rinktinės marškinėlius. 

Geriausiu turnyro futbolininku išrinktas 15min.lt sporto žurnalistas Aurimas Tamulionis.

Turnyro gynėjo prizas atiteko solidžiai Kauno gynybą cementavusiam komentatoriui Nagliui Miknevičiui. 55-erių kybartiškis ir pats praeityje vienuolika kartų yra vilkėjęs Lietuvos nacionalinės rinktinės marškinėlius. 

Geriausio atakuojančio žaidėjo apdovanojimas įteiktas kitam laikinosios sostinės atstovui Ryčiui Davidovičiui, o turnyro vartininku pripažintas čempionų komandos idėjinis lyderis Darius Mataitis. 

„Tokio pobūdžio turnyruose nustebinti gali bet kuri komanda, o prizininkais šiemet tapo kolektyvai, viso čempionato metu demonstravę stabiliausius rezultatus. Kita vertus, šio čempionato tikslas – ne tik futbolas, o taip pat ir galimybė susitikti su kolegomis iš kitų miestų ir redakcijų, pabendrauti ir tokiu būdu stiprinti Lietuvos žurnalistų bendruomenės ryšius“, – žurnalistų kovas apibendrino „PRESS‘o“ pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija šiais metais surengs ir  žurnalistų krepšinio čempionatą, o rugsėjo pabaigoje Druskininkuose tradiciškai vyks giliausias tradicijas Europoje turintis tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras. 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.