Spaudos atgavimo dieną – jau tradicinės rungtynės su LFF komanda

Pirmadienį tradicinėse Spaudos atgavimo dienos rungtynėse Presso futbolo meistrai futbolo aikštėje susitiko su Lietuvos futbolo federacijos rinktine komanda.

3 teisėjai, tablo, himnas ir pranešėjas – viskas sufleravo apie aukščiausio kalibro futbolo dvikovą. LFF stadiono tribūnose buvo žiūrovų, o aikštėje – net ir futbolininkų.

Nors rungtynės, savaime aišku, draugiškos, bet taip pat, aišku savaime – ir principinės. LFF rinktinėje pirmu smuiku griežė Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės vyr.treneris Edgaras Jankauskas, jam stipriai talkino vaikinų rinktinės strategas Andrius Velička, komandą į aikštę išvedė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius, gynybą cementavo vyrų rinktinės štabo nariai Georgas Freidgeimas ir Vaidas Sabaliauskas, vaikinų rinktinės treneriai Rolandas Džiaukštas ir Tomas Ražanauskas, bei LFF Vykdomojo komiteto nariai bei LFF darbuotojai.

Po Presso ženklu aikštėje pasirodė ne tik ilgamečiai komandos nariai Tautvydas Vencevičius, Raimundas Celencevičius, Marius Bagdonas, Aurimas Tamulionis, Kęstas Rimkus, Evaldas Gelumbauskas, Rimas Mauricas, Vitalis Bilevičius, Romanas Buršteinas, Julius Bliūdžius, jaunimo atstovai – Adomas Grinius, Ąžuolas Radzevičius, Mantas Krasnickas, bet ir Kauno žurnalistų deleguotas Zigmas Jurevičius bei iš LFF rinktinės perpirktas Marius Babravičius.

Būtent jiems ir pavyko pirmiesiems prisirašyti tiksliais smūgiais. Zigmas prisirašė pirmame, o Marius – antrame kėliniuose. Tiesa, po Mariaus įvarčių A. Velička tuoj pat tiksliu smūgiu galva sumažino Presso persvarą, bet įpusėjus kėliniui E. Gelumbauskas po M. Krasnicko perdavimo atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

Tokia įvykių eiga pasirodė absoliučiai nepriimtina LFF komandą ant savo pečių tempusiam E. Jankauskui. Lietuvos rinktinės strategas užkūrė tikrą pirtį Presso gynėjams, jam vykusiai talkino ir kiti LFF komandos žaidėjai, įvarčiai vienas po kito pabiro į T. Vencevičiaus ginamus vartus, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo pats Edgaras, 87 min. šaltakraujiškai realizavęs 11 metrų baudos smūgį.

Per likusias minutes presininkai spėjo surengti net kelis aštrius išpuolius, LFF atstovai atsakė savo kontrišpuoliais, bet rezultatas nepasikeitė – ir pergalę 4:3 šventė LFF stadiono šeimininkai.

Po rungtynių LFF stadiono spaudos konferencijų salėje susirinkę abiejų komandų nariai atsigaivino putojančiais ir nealkoholiniais, pasistiprino šaltais ir garuojančiais, apsikeitė maloniais komplimentais, nuomonėmis ir pastebėjimais. Kaip jau įprasta, trečiame kėlinyje dominavęs Pressas tik artėjant vidunakčiui užgesino šviesas LFF patalpose, užrakino vartus ir aptarimą pratęsė Senamiesčio baruose bei kavinėse.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.